Ostrava 15.2.: Vláda není národ! Kosovo je srbské!

Ksvova 17. ledna 2014 Letos tomu bude už 6 let, co se NATO ve spolupráci s albánskými teroristy podařilo odtrhnout jihosrbskou provincii Kosovo od mateřského Srbska. I po šesti letech je tato tragická událost stále aktuální. Stejně jako tehdy na Kosovu i dnes používají USA a jejich spojenci zfanatizované hrdlořezy na prosazování svých imperialistických zájmů. Dnes jsme svědky této zločinné taktiky například v Sýrii.

Před šesti lety albánští vrazi s vidinou vytvoření takzvané Velké Albánie pomohli vytvořit americký satelitní stát na Balkáně. Nově vzniklé „samostatné“ Kosovo se tváří jako multietnický stát, kde spolu bok po boku žijí Srbové, Albánci a další národnosti. Pohádka o bezproblémové multikulturní společnosti dostává na Kosovu, stejně jako všude jinde ve světě, vážné trhliny. Albánci na uloupeném území terorizují původní srbské obyvatelstvo. V tichosti zde probíhá genocida Srbů a destrukce všeho evropského, včetně starobylých pravoslavných památek.

Demonstrací za srbské Kosovo jistě nezvrátíme křivdu, která byla na Srbsku spáchána. Ale je naší povinností vyjádřit Srbům naši podporu, solidaritu v jejich utrpení. Naše zaprodaná vláda uznala nezávislost Kosova mezi prvními. A to je další z důvodů, proč se 15.2. sejdeme v Ostravě a nahlas do Srbska vzkážeme: Vláda není národ! Kosovo je srbské!

Oficiální stránky akce

Událost na Facebooku