Fotoreport: Sportovní den DM v Brně se zamlouval hráčům, divákům i dětem

1044876_447921835304500_408993345_n 8. července 2013 Dělnická mládež jako občanské sdružení mladých pracuje dál i během letních prázdnin a díky tomu se mohl o uplynulém víkendu odehrát v Brně fotbalový turnaj pro mladé nacionalisty ze všech koutů republiky. Už popáté v řadě se v období prázdnin uskutečnil den plný sportu v atmosféře prodchnuté odhodláním, idealismem a kamarádským duchem.

Pro nejlepší týmy bylo nachystáno ocenění, pro přihlížející občerstvení a pro ty nejmenší bylo k dispozici v areálu dětské hřiště. Nic tedy nechybělo, aby se mohl v poklidu odehrát pátý fotbalový turnaj Dělnické mládeže. Pozvání přijaly mimo několika brněnských týmů také mužstva z Ostravy, Pardubic a ze severu Čech. Týmy byly rozděleny do dvou skupin, ze kterých se následně křížovým systémem utkaly stejně umístěné týmy o celkové pořadí. Přes bohatou účast týmů zdaleka zůstalo finále ryze v brněnských rukou, když tým „Old school Brno“ porazil obhájce loňské trofeje, kteří si říkali „Šalingrad 1913“. Blahopřejeme!

Už tradičně vyšlo během dne vše, a to včetně letního počasí. Především nás těší skutečnost vidět a být svědky toho, že v naší zemi existuje horda odhodlaných revolucionářů, kteří nejsou slepými křiklouny, ale mladými lidmi, kterým je skutek bližší než tucty holých frází. Nyní je čas na další práci, nejen sportovní, nýbrž také kulturní i politickou.

Chceš také s námi bojovat za lepší pořádky v naší zemi? Pak se nám ozvi, v Dělnické mládeži je vítán každý, komu v konání velí namísto egoismu čisté srdce.

-red-

Další fotky


 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie